Способи доставки

 Наш інтернет-магазин для зручності кожного нашого клієнта пропонує декілька варіантів доставки:

 1. Нова пошта (повна оплата або оплата при отриманні).

Відправка товарів здійснюється щоденно після узгодження менеджером компанії всіх деталей вашого замовлення, та оплачується відповідно тарифам компанії перевізника. Більш детально з тарифами ви можете ознайомитися тут https://novaposhta.ua/ru/basic_tariffs;

Можливо оплати замовлення при отриманні у перевізника (наложений платіж). Звертаємо вашу увагу на те, що послуга наложеного платежу передбачає комісію 20 грн. + 2% від суми вашого замовлення. Детальніше за посиланням https://novaposhta.ua/ru/money_order_branch;

При сплаті на банківську картку відправка ваших замовлень здійснюється тільки після підтвердження оплати менеджером компанії. Замовлення, оформлені та оплачені до 14:00 будуть відправлені в день замовлення*, після 14:00 на наступний день*;

Відправлення всіх оброблених замовлень здійснюється з 16,00 до 18,00 зі 108-го відділення нової пошти. М. Київ. Всі замовлення надіслані до 18,00 гарантовано виїжджають у цей день із відділення та потрапляють на основний термінал.

* В період підвищеного попиту на карнавальну продукцію термін обробки та відправлення товарів може збільшитись. Всі замовлення будуть оброблятися та надсилатися в порядку черги.

Шановні клієнти, зверніть увагу!!! У разі якщо товар не підійшов або замовлення стало неактуальним не з вини продавця - доставку сплачує покупець!

 

2. Доставка кур'єром

Послуга "доставка кур'єром" можлива тільки по м. Київ. Вартість доставки, незалежно від суми замовлення, складає 80 грн.

Оформлення доставки здійснюється після підтвердження менеджером компанії деталей вашого замовлення та узгодження адреси, дати та часу доставки. Можливий часовий проміжок доставки: з 10:00 до  13:00; з 19:00 до 21:00.

Оплата замовлення готівкою кур'єру. За необхідності, можлива попередня оплата на карту банку (як товару, так і доставки).

 

  1. Самовивіз (тільки для м. Київ)

Зробивши замовлення на нашому сайті або за телефоном, ви можете забрати ваш товар в пункті видачі інтернет замовлень за адресою м. Київ, вул. Богдана Гаврилишина (раніше Ванди Василевської) 7, офіс 702, 7 поверх. Графік роботі понеділок-пятниця з 10:00 до 19:00,  субота з 11,00 до 16,00 (без перерви на обід).

Переваги самовивозу:

можливість видачі товару "день-в-день", вибір зручного для вас часу;

термін резерву товару складає 3 дні з моменту підтвердження менеджером компанії вашого замовлення;

огляд комплектації та цілісності товару здійснюється в вашій присутності;

можливе коригування замовлення "на місці" за розміром, кольором та моделлю (за наявності товару на складі);

оплата готівкою. За необхідності, можлива оплата через інтернет додаток на карту банку. Термінал відсутній.